art. elektryczne

Promocje

Ostatnio przeglądane

Faller 180632, Przełącznik wielofunkcyjny automatyczny

faller 180632 632

Nowy produkt

Przełącznik wielofunkcyjny.

Urządzenie posiada 7 kanałów sterujących, w tym 6 wyjść typu włącz/wyłącz, każdy kanał ma inne interwały sekwencji włączania/wyłączania. Makieta nabierze realizmu. Najbardzie przydatne do iluminacji okien domów/kamienic, uruchamiania szybów kopalnianych, urządzeń lunaparku, sygnalizacji i wielu innych.

Zasilanie 16V AC 16VA

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,50 zł.


159,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: