wagony osobowe H0

Tagi

Ostatnio przeglądane

Robo 2121220, Wagon 112A TLK, kl.2, st.Kraków, H0

robo 2121220

Nowy produkt

Wagon 112A (PKP) TLK, kl.2,

stacja Kraków

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 24 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,20 zł.


Opis

Producent: ROBO
Skala: H0 (1:87)
Koleje: (PKP) TLK
Bezpieczeństwo użytkowania: Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji: gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Koszt dostawy: zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").

Więcej informacji

"Pierwsze zdjęcia modeli wagonów typu 112A w malowaniu TLK. W odniesieniu do poprzedniego prototypu zostały poprawione: wentylatory na dachu (są teraz zgodne z wagonem 9cio przedziałowym),
wagon posiada prawidłowe malowanie wnętrza.

Przydziały wagonów:

- wagon 1 klasy Warszawa Szczęśliwice - model pasuje do obecnych wagonów Yb na rynku

- wagon 2 klasy stacja Kraków - jest to egzemplarz pasujący do malowania 2 klasy, wagonu PKP Intercity ze stacji Przemyśl. Dodatkowo do powyższego składu z Krakowa/Przemyśl wyjdzie jeszcze w późniejszym czasie wagon w malowaniu czerwono - kremowym ze stacji Przemyśl.
W przyszłym roku do uzupełnienia pełnego składu będzie można dokupić wagony 10 przedziałowe typu 111A, barowy oraz kuszetkę."

opis: ROBO

 

Modele ROBO H0

Uwaga. Elementy wyposażenia wnętrza oraz imitacje świateł sygnalizacyjnych są w modelu osadzone bardzo luźno (nietrwale). Zwykle niektóre z tych elementów wypadają z miejsc mocowania. Aby osadzić je trwale należy otworzyć pudło wagonu lekko odginając obydwa boki obudowy i jednocześnie delikatnie odciągnąć część dolną w miejscu buforów (zderzaków) oddzielając obydwie części. Luźne elementy osadzić w odpowiednie miejsca, opcjonalnie przy użyciu dobrego kleju do tworzyw sztucznych lub kleju kontaktowego cyjanoakrylowego.