wagony osobowe H0

Tagi

Ostatnio przeglądane

Robo 2113220, Wagon 112A PKP, kl.1, st.Szczecin, H0

robo 2113220

Nowy produkt

Wagon 112A PKP, kl.1,

stacja SzczecinWięcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,90 zł.


Opis

Producent: ROBO
Skala: H0 (1:87)
Koleje: PKP
Bezpieczeństwo użytkowania: Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji: gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Koszt dostawy: zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").

Więcej informacji

"Wraz z nadejściem wagonów w malowaniu ICCC przyszły też 2 prototypy wagonów w malowaniu kremowo czerwonym ze stacji Szczecin oraz Przemyśl.
Wagony z Przemyśla będą idealnie pasowały do składu,który powstaje (Kraków/Przemyśl). Do powyższych wagonów w przyszłym roku pojawią się wagony 10 przedziałowe czyli popularne 2ki w różnych malowaniach.
Wagon ze Szczecina będzie idealnym modelem uzupełniającym braki wagonów 1klas w tym malowaniu.
Obecnie składy pociągów są wymieszane i nie należy się przejmować, czy zwracać uwagę na stacje macierzyste. Przykład pociąg TLK Karkonosze relacji Jelenia Góra/ Szklarska Poręba - Lublin przez Warszawę miał w swym składzie wagony z Gdyni."

opis: ROBO

 

Modele ROBO H0

Uwaga. Elementy wyposażenia wnętrza oraz imitacje świateł sygnalizacyjnych są w modelu osadzone bardzo luźno (nietrwale). Zwykle niektóre z tych elementów wypadają z miejsc mocowania. Aby osadzić je trwale należy otworzyć pudło wagonu lekko odginając obydwa boki obudowy i jednocześnie delikatnie odciągnąć część dolną w miejscu buforów (zderzaków) oddzielając obydwie części. Luźne elementy osadzić w odpowiednie miejsca, opcjonalnie przy użyciu dobrego kleju do tworzyw sztucznych lub kleju kontaktowego cyjanoakrylowego.