platformy, płytkie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowy Obniżka! Roco 76195, Zestaw: 2 x wagon platforma 4-os. z ładunkiem, ÖBB, ep.III, skala H0 Zobacz większe

Roco 76195, Zestaw: 2 x wagon platforma 4-os. z ładunkiem, ÖBB, ep.III, skala H0

roco 76195

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw: 2 x wagon 

platforma 4-os. z ładunkiem, 

ÖBB, ep.III, skala H0 

manufacturer_mini_4_1.jpg?time=152422837

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,90 zł.


231,90 zł brutto

-110,00 zł

341,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:ROCO (Austria)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:ÖBB
Epoka:III
Długość:394 mm
Sprzęgi:KKK, gniazdo znormalizowane, sprzęgi standardowe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.