• Nowy
  • Oczekiwanie na dostawę
Woodland Scenics st1471. Podtorze profilowane elastyczne, 12 x 60,9 cm, skala H0
search
  • Woodland Scenics st1471. Podtorze profilowane elastyczne, 12 x 60,9 cm, skala H0

Woodland Scenics st1471. Podtorze profilowane elastyczne, 12 x 60,9 cm, skala H0

73,10 zł
Brutto

Podtorze elastyczne. Profilowane. 

5 mm x 4.44 cm x 60.9 cm - x 12 sztuk

Odpowiednio wyprofilowana gęsta i elastyczna pianka. Dodatkowy efekt to skuteczne tłumienie drgań i rezonansu poruszającego się po torach taboru. Nadaje się również do układania łuków. Pod rozjazdy użyj produktu st1470.

manufacturer_mini_87_1.jpg?time=15991338 

Track-Bed tłumi dźwięki, nie wymaga wstępnego namaczania jak korek, pozostaje elastyczny, nie wysycha ani nie staje się kruchy.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

woodland scenics st 1471

Opis

Producent:
Woodland Scenics (USA)
Skala:
H0 (1:87)
Koszt dostawy:
Zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność:
Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyjątkiem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
Gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Gwarancja jakości:
Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez oficjalnych dystrybutorów.

Zobacz także