art. elektryczne

Promocje

Ostatnio przeglądane

Faller 180632, Przełącznik wielofunkcyjny automatyczny Zobacz większe

Faller 180632, Przełącznik wielofunkcyjny automatyczny

faller 180632 632

Produkt fabrycznie nowy.

Przełącznik wielofunkcyjny.

Urządzenie posiada 7 kanałów sterujących, w tym 6 wyjść typu włącz/wyłącz, każdy kanał ma inne interwały sekwencji włączania/wyłączania. Makieta nabierze realizmu. Najbardzie przydatne do iluminacji okien domów/kamienic, uruchamiania szybów kopalnianych, urządzeń lunaparku, sygnalizacji i wielu innych.

Zasilanie 16V AC 16VA

 

WYPRZEDANE!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,50 zł.


159,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: