art. oświetleniowe

Promocje

Ostatnio przeglądane

Tylko online

Robo 10001, Listwa oświetlenia wagonów osob. H0

robo 10001

Nowy produkt

PROMOCJA! Uniwersalna listwa oświetleniowa LED do wagonów osobowych w skali H0. Oświetlenie działa w systemach tradycyjnych (analogowych) oraz cyfrowych. Zainstalowany kondensator przeciwdziała mruganiu oświetlania. Długość listwy: 253 mm., szer. 20 mm. 20xLED. Światło ciepłe żółte.

36 sztuk

Dostępne.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


29,90 zł brutto

-20,00 zł

49,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:ROBO
Skala:H0 (1:87)
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: