art. oświetleniowe

Ostatnio przeglądane

Viessmann 5092, Listwa oświetlenia wagonów. H0-TT-N

viessmann 5092

Produkt fabrycznie nowy.

Listwa oświetleniowa LED do wnętrz wagonów osobowych. Pasuje do wagonów w skalach H0, TT oraz N. Oświetlenie działa w systemach tradycyjnych (analogowych) oraz cyfrowych. Długość listwy: 132 mm. (z możliwością skrócenia do 100 mm), szer. 9 mm. 8 wydajnych diod LED ze światłem ciepłym białym.

6-16 V AC~/DC=/Digital.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


Opis

Producent:Viessmann-modell (DE)
Skala:H0 - TT - N
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Viessmann 5092

Listwa wyposażona w kondensator kompensujący krótkotrwałe przerwy w dopływie prądu.

Zobacz instrukcję (.pdf)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: