art. oświetleniowe

Ostatnio przeglądane

Faller 180667, Oprawka matowa z LED, lampa oświetleniowa, biały ciepły.

faller 180667

Produkt fabrycznie nowy.

Oprawka matowa z LED, lampa oświetleniowa, światło białe ciepłe. Konstrukcja oprawy pozwala na prosty montaż przy pomocy kleju lub wkrętów. 

Zasilanie 12-16 V prądem stałym lub zmiennym. 

Wymiary oprawy (bez przewodów i elementów mocujących): średnica ~14 mm, wysokość ~9 mm. 

7 sztuk

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Nie ma punktów za ten produkt.


6,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: