art. oświetleniowe

Ostatnio przeglądane

Nowy Faller 180647. Zestaw oświetleniowy 5 x LED. Zobacz większe

Faller 180647. Zestaw oświetleniowy 5 x LED.

faller 180647

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw oświetleniowy 5 x LED.

Zasilanie: 12-16 V, AC/DC (prąd stały lub zmienny).

Doskonałe do podświetlania modeli bez względu na ich skalę. Małe gabaryty oraz płaska forma sprawia że ten art. nadaje się szczególnie do zastosowania m.in. jako oświetlenie peronowe oraz oświetlenie pomieszczeń. Barwa: biały neutralny.

manufacturer_mini_8_1.jpg?time=160136558

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 7 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,10 zł.


71,10 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Skala:wszystkie skale
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Power supply: 12-16 V, AC/DC