art. pomocnicze...

Najczęściej kupowane

NOCH 61169, Zestaw do patynowania (pudry) oraz specjalny stojak z miejscem do mieszania pigmentów.

noch 61169

Produkt fabrycznie nowy.

Patina Pulver 

Zestaw do patynowania oraz specjalny stojak z miejscem do mieszania pigmentów.

7 specjalnych farb w postaci proszku do wcierania na sucho lub jako pigment. Do patynowania (postarzania, urealniania) modeli architektonicznych, elementów krajobrazowych i innych modeli. 

W zestawie również specjalny gęsty pędzel przydatny w nakładaniu pudrów. 

Szczegóły - czytaj poniżej. 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=159932741

Więcej szczegółów

2 sztuk

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 12 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,60 zł.


129,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:NOCH (Niemcy)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=159932741   61169

Patyna w proszku z podstawką do mieszania.
Zestaw do waloryzowania (postarzania) modeli (architektonicznych, taboru, elementów krajobrazu...). 
Sprawdzony proszek NOCH Patina jest teraz dostępny z praktyczną podstawką do mieszania

Puder do patyny NOCH sprawia, że ​​znika połysk plastikowych powierzchni, nadaje wycinanym laserowo zestawom patynę i nadaje elementom i modelom cieniowanie oraz większą optyczną głębię i realizm. Nadaje to powierzchniom naturalny wygląd.

Zestaw zawiera siedem różnych kolorów (niebiesko-zielony, liść-zielony, terakota, rdzawo-brązowy, piasek, popiół, sadza), za pomocą których można postarzać mosty, domy, pojazdy, lokomotywy, wagony, ściany i portale i wiele innych. Jest również idealny do stosowania w zestawach lotniczych, opancerzonych lub okrętowych.
Pigmenty można ze sobą mieszać, aby uzyskać odpowiedni kolor. Odbywa się to profesjonalnie i bardzo łatwo w zmywalnych wkładach mieszających w banku mieszania.

Uwaga: Ponieważ jest to produkt naturalny, mogą wystąpić odchylenia kolorystyczne.

Zawartość:
7 szklanych butelek z kolorowym proszkiem pigmentowym po 5 g każda z niebiesko-zielonych, liściasto-zielonych, terakoty, rdzawo-brązowych, piasku, popiołu, sadzy,
1 podstawka-półka do mieszania (zestaw),
1 pędzel,
3 wkładki do mieszania