ciężarowe

Promocje

Ostatnio przeglądane

Herpa 309578, Iveco Magirus z przyczepą, skala H0. Zobacz większe

Herpa 309578, Iveco Magirus z przyczepą, skala H0.

herpa 309578

Produkt fabrycznie nowy.

Iveco Magirus z przyczepą. 

Skala H0 (1:87)    

Więcej szczegółów

2 sztuk

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,10 zł.


79,70 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:HERPA (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

309578  Iveco Magirus canvas cover Trailer yellow/blue
19,95 EUR *
High Quality Model in Scale 1/87 from the Herpa-Basic-Program for model railroaders, beginners and car model enthusiasts especially for the era 4 (1960 to 1990). 

Scale:    
1:87 
Material:    Hochwertiges Kunststoffmodell / Made of high quality plastic 
Collection:    Herpa Basic 2019
Announced as:    Discontinued Model