ciężarowe

Ostatnio przeglądane

Nowy Herpa 746526, Iveco Trakker 6x6 roll off flat "German Federal", skala H0. Zobacz większe

Herpa 746526, Iveco Trakker 6x6 roll off flat "German Federal", skala H0.

herpa 746526

Produkt fabrycznie nowy.

Iveco Trakker 6x6 roll off flat 

"German Federal".  

Skala H0  

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,30 zł.


117,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:HERPA (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

746526  Iveco Trakker 6x6 roll off flat "German Federal"
29,95 EUR *
Herpa releases also the uncamouflaged Iveco Trakker in bronze-green, loaded with a roll-off flat, in the Bundeswehr version. 

Scale:    
1:87 
Material:    Hochwertiges Kunststoffmodell / Made of high quality plastic 
Collection:    Military
Announced as:    New release 
Brochure:    Herpa Cars & Trucks 2019 / 05-06