ciężarowe

Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowy Herpa 013604, MiniKit: Volvo FH Gl. 4-osiowy, z silosem, skala H0. Zobacz większe

Herpa 013604, MiniKit: Volvo FH Gl. 4-osiowy, z silosem, skala H0.

herpa 13604 013604

Produkt fabrycznie nowy.

MiniKit: Volvo FH Gl. 4-osiowy, 

z ładunkiem w postaci silosu, 

skala H0 (1:87). 

Herpa Kits - model w częściach do samodzielnego montażu. Prosty i szybki montaż nie wymagający użycia narzędzi ani kleju. 

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,10 zł.


77,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:HERPA (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

013604  Herpa Minikit: Volvo FH Gl. bulk truck 4-axle white, weiß
19,95 EUR *
The four-axle Volvo FH Gl. with a 22.5-m³ silo will also complement the MiniKit series at Herpa. 

Scale:    
1:87 
Material:    Hochwertiges Kunststoffmodell / Made of high quality plastic 
Collection:    MINIKITS
Announced as:    New release 
Brochure:    Herpa Cars & Trucks 2019 / 05-06