dur/flex - tłoczone

Promocje

Najczęściej kupowane

Heki 7018-3, Posadzka peronowa /lub/ plac z asfaltobetonu. ~ 28 x 14 cm. Zobacz większe

Heki 7018-3, Posadzka peronowa /lub/ plac z asfaltobetonu. ~ 28 x 14 cm.

heki 7018-3

Produkt fabrycznie nowy.

Posadzka peronowa 

/lub/ plac z asfaltobetonu. 

Tłoczona płytka duroplast, łatwa do przycinania,

o wymiarach ~ 28 x 14 cm. Gr. ~3 mm.  

manufacturer_mini_28_1.jpg?time=16024888 

Skala: 0 - H0 - TT - N - Z ...

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


12,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:HEKI (Niemcy)
Skala:N (1:160)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: