elektrowozy

Promocje

Ostatnio przeglądane

PIKO 40521. Lokomotywa spalinowa 216 010-9, DB, ep.IV, DCC SOUND, skala N.

piko 40521

Produkt fabrycznie nowy.

Lokomotywa spalinowa 216 010-9, 

DB, ep.IV, DCC SOUND, skala N. 

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=159888922    

NOWOŚĆ V 2021. 

Już dostępne. 

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 105 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 105 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 31,50 zł.


1 059,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:N (1:160)
Koleje:DB
Epoka:IV
Długość:100 mm
Minimalny promień skrętu:192 mm
Gniazdo dekodera:Zainstalowany fabrycznie dekoder cyfrowy NEM 662 Next18 i generator dźwięku wraz z głośnikiem Next18 Sounddecoder.
Oświetlenie:zmienne, kierunkowe białe/czerwone
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.