elektrowozy

Najczęściej kupowane

PIKO 40232. Stadler GTW 2/8 Electric, ARRIVA NS, ep.VI, skala N 1:160

piko 40232

Produkt fabrycznie nowy.

Elektryczny zespół trakcyjny

Stadler GTW 2/8 Electric,

ARRIVA NS, ep.VI

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=152880734     

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


1 250,00 zł brutto

-100,00 zł

1 350,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:N (1:160)
Koleje:ARRIVA NS
Epoka:VI
Długość:342 mm
Minimalny promień skrętu:228 mm
Gniazdo dekodera:tak, NEM 658 PluX12
Oświetlenie:zmienne, kierunkowe białe/czerwone
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Produkty powiązane