FALLER CAR SYSTEM

Promocje

Najczęściej kupowane

Faller 161671. CarSystem: Przystanek autobusowy z automatyką zatrzymania pojazdu, skala H0

faller 161671 1671

Produkt fabrycznie nowy.

CarSystem: Przystanek autobusowy z automatyką zatrzymania pojazdu, oraz akcesoriami, skala H0. 

UWAGA Produkt jest absolutnie fabrycznie nowy. Wiele lat przechowywany w nadziei wykorzystania na planowanej makiecie w systemie CarSystem. Z powodu wieloletniego przechowywania opakowanie (pudełko) jest nieco poprzecierane (na fotografiach stan faktyczny na dziś) 

CZYTAJ PONIŻEJ v

manufacturer_mini_8_1.jpg?time=160062620

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 45 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 45 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 13,50 zł.


450,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

CarSystem: Przystanek autobusowy z automatyką zatrzymania pojazdu, oraz akcesoriami, skala H0. 

Zasilanie: 16 V AC. 

UWAGA! Produkt jest absolutnie fabrycznie nowy. Wiele lat przechowywany w nadziei wykorzystania na planowanej makiecie w systemie CarSystem. Z powodu wieloletniego przechowywania opakowanie (pudełko) jest nieco poprzecierane (na fotografiach stan faktyczny na dziś), oczywiście bez jakiegokolwiek wpływu na zawartość. Produkt aktualnie już nie produkowany, dlatego pozbawiony praw gwarancyjnych. 

Produkty powiązane