Fleischmann PROFI

Obniżka! Fleischmann 6160, Skrzyżowanie 36°/105 mm, H0 Profi-Gleis Zobacz większe

Fleischmann 6160, Skrzyżowanie 36°/105 mm, H0 Profi-Gleis.

fleischmann 6160

Produkt fabrycznie nowy.

Skrzyżowanie 36°/105 mm, 

H0 Profi-Gleis. 

manufacturer_mini_6_1.jpg?time=159931327

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


77,70 zł brutto

-20,00 zł

97,70 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:FLEISCHMANN (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.