Akcesoria, części...

Promocje

Najczęściej kupowane

Bachmann z067. Zasilacz 120V / 16V 1000mA 16VA z wtyczką amerykańską.

bachmann z067

Produkt fabrycznie nowy.

Zasilacz 16V 1000mA 16 VA 

- wyjście z wtykiem bolcowym. 

Wejście: wtyczka typu amerykańskiego, napięcie wejściowe 110-120 V. 

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


21,00 zł brutto

-50%

42,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: