H0 - ARCHITEKTURA

Promocje

Ostatnio przeglądane

Noch 71208. Wakacje w górach - makieta, gotowa diorama tematyczna. Skala H0.

noch 71208

Produkt fabrycznie nowy.

"Wakacje w górach" 

makieta, gotowa diorama tematyczna. Skala H0. 

Wymiary: ok. 40 cm x 34 cm. 

Oryginalne opakowanie (pudło) producenta. 

Uwaga. Produkt dobrze zabezpieczony na czas transportu, nie da się jednak zwykle uniknąć odklejenia niektórych drobnych elementów (figurki, drzewka...) ale zestaw jest sprawdzany, nie ma żadnych trwałych ubytków. 

Skala H0.

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=159946626

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


595,00 zł brutto

-50%

1 190,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:NOCH (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.