H0 - ARCHITEKTURA

Faller 191765. Tartak z kołem młyńskim, zestawem akcesoriów i budynkiem mieszkalnym, skala H0.

faller 191765

Produkt fabrycznie nowy.

Tartak z kołem młyńskim, zestawem akcesoriów i osobnym budynkiem mieszkalnym. 

W zestawie zawarty jest silnik (12-16 V) który napędza koło wodne i ramę piły. 

- 145 x 95 x 120 mm, 

- 95 x 85 x 75 mm. 

       

Skala H0   manufacturer_mini_8_1.jpg?time=160093260

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 23 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,90 zł.


237,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Zestaw modelarski do sklejania:Komplet części w odpowiednich kolorach. Klej do nabycia oddzielnie.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Faller 191765  

Zestaw zawiera 266 części montażowych w 12 kolorach, silnik modelarski 12-16 V, folię okienną, dekory, maski, ilustrowaną instrukcję montażu.

pobierz instrukcję montażu (.pdf)

Produkty powiązane