• Nowy
Noch 51270. Micro-rooms LED, oświetlenie pomieszczeń, 1xLED biały zimny, 4 sztuki
search
  • Noch 51270. Micro-rooms LED, oświetlenie pomieszczeń, 1xLED biały zimny, 4 sztuki
  • Noch 51270. Micro-rooms LED, oświetlenie pomieszczeń, 1xLED biały zimny, 4 sztuki
  • Noch 51270. Micro-rooms LED, oświetlenie pomieszczeń, 1xLED biały zimny, 4 sztuki

Noch 51270. Micro-rooms LED, oświetlenie pomieszczeń, 1xLED biały zimny, 4 sztuki

39,90 zł
Brutto

Micro-rooms LED, oświetlenie pomieszczeń, 1xLED biały zimny, 4 sztuki. 

Ożyw swoje modele krajobrazów dzięki naszemu wysokiej jakości oświetleniu LED. To rozwiązanie oświetleniowe zapewnia wyjątkową jasność i sprawia, że ​​Twoje modele budynków wyglądają jeszcze bardziej realistycznie, nawet w nocy!

Znakomita jasność, wszechstronność i prostota: nasze diody LED wytwarzają doskonałe światło, które oświetli każdy model. Niezależnie od tego, czy jest to nastrojowe, ciepłe światło dla przytulnych domów, czy chłodne, jasne światło dla ruchliwych scen miejskich, nasze diody LED elastycznie dostosowują się do Twoich potrzeb. Prosta instalacja umożliwia szybkie i łatwe oświetlenie modeli budynków.

Zasilanie z typowego transformatora "kolejkowego" 16 V prądu stałego lub przemiennego.

Dzięki technologii wbudowanej w mini płytkę drukowaną, można ją podłączyć bezpośrednio, bez dodatkowych rezystorów. Gwarancja braku migotania!

Tablice LED mają wymiary 0,7 x 1,8 cm i nadają się również do systemów oświetlenia domowego i kasetonów innych producentów (n.p. Viessmann®).

Opis: NOCH. Skala H0 i inne

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=159955299 

44803.jpg

Ilość
Dostępne.

System oświetlania pokoi NOCH opiera się na tekturowych lekkich pomieszczeniach różnej wielkości, które można ozdobić dołączonymi do zestawu arkuszami dekorów (podłogi, tapety, dekoracje), idealnie nadają się do uzupełnienia meblami i figurkami.

Diody LED są mocowane do górnej części pomieszczenia. Światło LED jest wspierane przez dołączoną folię dyfuzyjną, realistycznie rozmieszczoną w całym pomieszczeniu. Jeśli chcesz, powieś jeszcze kilka zasłon i będziesz miał kolejną atrakcję w swoim mini świecie!

noch 51270
2 szt. produktu

Opis

Producent:
NOCH (Niemcy)
Skala:
1:22,5 (G), 1:32, 1:43 (0), 1:87 (H0), 1:120 (TT), 1:160 (N), 1:220 (Z)
Koszt dostawy:
Zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność:
Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyjątkiem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
Gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Gwarancja jakości:
Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez oficjalnych dystrybutorów.

Zobacz także