H0 - ARCHITEKTURA

Najczęściej kupowane

NOCH 60805. Budowa makiety, zestaw elementów do tworzenia krajobrazu dioramy, skala H0

noch 60805

Produkt fabrycznie nowy.

Budowa makiety, zestaw startowy. 

Wielki zestaw elementów do tworzenia krajobrazu dioramy, skala H0. 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=157563900 

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 49 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 49 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 14,70 zł.


495,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:NOCH (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Budowa makiety, zestaw startowy. 

Wielki zestaw elementów do tworzenia krajobrazu dioramy, skala H0. 

Zawiera m.in. elementy modelowania terenu systemu NOCH-TERRA-FORM, posypki trawiaste i kamieniste, imitację wody, imitację ścianki skalnej, portale tunelowe, most kratownicowy, drogę, 10 drzew, specjalistyczny klej. Ponadto dołączono ilustrowany poradnik budowy makiety oraz płytę DVD z filmem instruktażowym (język niemiecki). 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=157563900

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: