H0 dodatki różne...

Ostatnio przeglądane

Kibri 39161. Kuter rybacki, skala H0.

kibri 39161

Produkt fabrycznie nowy.

Kuter rybacki. 

Zestaw części w odpowiednich kolorach, nie wymaga malowania.

manufacturer_mini_9_1.jpg?time=160205767   Skala H0

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 11 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,30 zł.


112,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Kibri (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Zestaw modelarski do sklejania:Komplet części w odpowiednich kolorach. Klej do nabycia oddzielnie.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

KIBRI 39161 
.
"H0 Krabbenkutter CUX 16"
Bausatz. Bei der Nachbildung wurde besondere Aufmerksamkeit auf das Krabbengeschirr mit Kochkessel und Schüttelsieb gelegt. Alle Teile sind hervorragend detailliert wiedergegeben. Der Kutter ist ein Wasserlinienmodell.
L 16,0 x B 7,0 x H 8,0 cm
Schwierigkeitsgrad: 2 (Fortgeschrittene)