H0 dodatki różne...

Najczęściej kupowane

Noch 60817. Zestaw krajobrazowy "Perfect-Set" - budowa drogi, skala H0 - TT - N

noch 60817

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw krajobrazowy "Perfect-Set": 

motyw "budowa drogi"

Zawartość:

Farba do konstrukcji drogowych, asfaltowa szara, 250 ml (nr art. 60825),
Wałek do malowania dróg o szerokości 50 mm (nr art. 60829),
Zestaw startowy do znakowania drogi zawiera: 1 linijkę elastyczną, 1 specjalny pisak do znakowania drogi, 1 szablon do znakowania drogi, każdy w rozstawie H0, TT, N (nr art. 60740)

H0-TT-N

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=159932741

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 13 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,90 zł.


133,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:NOCH (Niemcy)
Skala:H0 - TT - N
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Produkty powiązane