H0 - FIGURKI

Promocje

Najczęściej kupowane

NOCH 16229. Dwa mobilne stragany, lody i hot-dogi, scenka tematyczna, figurki i akcesoria, duży zestaw, skala H0

noch 16229

Produkt fabrycznie nowy.

Dwa mobilne stragany, lody i hot-dogi, 

scenka tematyczna, figurki i akcesoria, 

duży zestaw, skala H0.  

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=160587138

Więcej szczegółów

4 sztuk

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 10 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


109,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:NOCH (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Dwa mobilne stragany, lody i hot-dogi, 

scenka tematyczna, figurki i akcesoria, 

duży zestaw, skala H0.  

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=160587138 

1 sprzedawca kiełbasek Hannes,
1 sprzedawca lodów Luigi,
2 osoby dorosłe,
2 dzieci,
1 wózek z hot dogami,
1 wózek z lodami,
2 "kobyłki" reklamowe