H0 - FIGURKI

Najczęściej kupowane

NOCH 16225. Na targu warzywnym, scenka tematyczna, figurki i akcesoria, duży zestaw, skala H0

noch 16225

Produkt fabrycznie nowy.

Na targu warzywnym, scenka tematyczna, 

figurki i akcesoria, duży zestaw, skala H0. 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=160587138

Więcej szczegółów

2 sztuk

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 12 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,60 zł.


121,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:NOCH (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Na targu warzywnym, scenka tematyczna, 

figurki i akcesoria, duży zestaw, skala H0. 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=160587138

1 figurka „sprzedawca warzyw Sepp”,
3 figurki - klienci,
1 pies Camillo,
1 zadaszony stragan z warzywami i wagą,
1 stół targowy z warzywami,
4 kosze warzyw

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: