H0 latarnie, słupy...

Promocje

Najczęściej kupowane

Nowy Faller 180111. Zestaw: trzy latarnie naścienne sześciokątne, 32 mm, LED, 12 V, skala H0 Zobacz większe

Faller 180111. Zestaw: trzy latarnie ścienne sześciokątne, 32 mm, LED, 12 V, skala H0

faller 180111

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw: 

trzy latarnie ścienne sześciokątne. 

Nostalgiczne latarnie z diodą LED do projektowania i oświetlania parków lub scen śródmiejskich. 

Wysokość: 32 mm. 

12 V prąd stały (DC) 

Skala H0 1:87 

manufacturer_mini_8_1.jpg?time=160154547

4 sztuk

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 6 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,80 zł.


63,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Oświetlenie:12V
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: