H0 miasto

Ostatnio przeglądane

Nowy Faller 144102. Strażnica ze szlabanami, wjazd do bazy wojskowej, skala H0. Zobacz większe

Faller 144102. Strażnica ze szlabanami, wjazd do bazy wojskowej, skala H0.

faller 144102

Produkt fabrycznie nowy.

Strażnica ze szlabanami,

wjazd do bazy wojskowej, skala H0. 

   132 x 72 x 53 mm. 

manufacturer_mini_8_1.jpg?time=160084973

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 19 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,70 zł.


195,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Zestaw modelarski do sklejania:Komplet części w odpowiednich kolorach. Klej do nabycia oddzielnie.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Faller 144102  

Zestaw zawiera 128 szt. części montażowych w 4 kolorach, maski, dekory.

pobierz instrukcję montażu (.pdf)

 

Produkty powiązane