NOCH 58692. Kamienny mostek łukowy, gotowy model, skala H0.
search
  • NOCH 58692. Kamienny mostek łukowy, gotowy model, skala H0.
  • NOCH 58692. Kamienny mostek łukowy, gotowy model, skala H0
  • NOCH 58692. Kamienny mostek łukowy, gotowy model, skala H0

NOCH 58692. Kamienny mostek łukowy, gotowy model, skala H0

87,00 zł
Brutto

Kamienny mostek łukowy, 

gotowy model, skala H0. 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=159932741 

Strumienie, rzeki, wąwozy i wąwozy charakteryzują krajobraz. Od niepamiętnych czasów mosty zapewniały ważne połączenia handlowe i transportowe oraz łączyły ludzi. Te niepozorne struktury przecinają strumienie, małe rzeki, rowy nawadniające lub wąwozy i można je znaleźć w każdej wsi i mieście. Kamienne mosty mogą być również używane na zewnątrz do przecinania wąwozów i potoków na szlakach turystycznych i towarowych.
Wszystkie mosty wykonane są ze znanej pianki strukturalnej NOCH, która gwarantuje bardzo realistyczne struktury powierzchni, mimo to konstrukcje są bardzo lekkie i łatwe w dalszej obróbce. 

Ilość
Dostępne.

noch 58692
4 szt. produktu

Opis

Producent:
NOCH (Niemcy)
Skala:
H0 (1:87)
Koszt dostawy:
Zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność:
Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyjątkiem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
Gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Gwarancja jakości:
Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez oficjalnych dystrybutorów.