H0 ...na szlaku

Ostatnio przeglądane

Faller 120171, Przejazd kolejowy z napędem, skala H0

faller 120171

Produkt fabrycznie nowy.

Przejazd kolejowy z zaporami.

Z domkiem dróżnika.

W zestawie silnik elektryczny napędzający szlabany. Sterowanie elektroniczne, zgodne z systemem "FallerCarSystem"

skala H0 1:87.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 51 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 51 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 15,30 zł.


Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Zestaw modelarski do sklejania:Komplet części w odpowiednich kolorach. Klej do nabycia oddzielnie.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Faller 120171

Przejazd kolejowy ze sterowaniem mikroprocesorowym. Szlabany podnoszone/opuszczane realistycznie za pomocą silnika elektrycznego. Sygnalizacja ostrzegawcza, cztery krzyże św.Andrzeja, działająca (światło pulsujące). Zestaw zgodny z "FallerCarSystem".

Silnik oraz sterownik w zestawie. Czujniki do nabycia oddzielnie.

Pobierz instrukcję montażu (.pdf)

 

310 x 210 x 44 mm
72 x 65 x 59 mm
głębokość:
34 mm

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: