H0 ogród, działka, kemping...

Najczęściej kupowane

Nowy Noch 16810. Rower wodny, Pedal Boat, wraz z figurkami, skala H0 Zobacz większe

Noch 16810. Rower wodny, Pedal Boat, wraz z figurkami, skala H0

noch 16810

Produkt fabrycznie nowy.

Rower wodny, Pedal Boat, 

wraz z figurkami, skala H0 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=159955299 

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 4 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


49,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:NOCH (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  • Herpa 028691. Audi R8 Spyder, vegas yellow, skala H0

    Audi R8 Spyder,  vegas yellow  Skala H0   

    65,90 zł

  • Preiser 14063. Załoga kutra, statku, skala H0

    Załoga łodzi, kutra, statku...  Zestaw figurek....

    43,20 zł