H0 przemysł

Promocje

Ostatnio przeglądane

Auhagen 80050, Architektoniczny zestaw startowy BKS, skala H0

auhagen 80050

Produkt fabrycznie nowy.

BKS Bau-Kasten-System, H0.

Zestaw startowy architektoniczny.

Możliwość wykonania jednej z trzech budowli zgodnie z załączonymi planami, lub wykorzystanie zawartych w zestawie elementów do realizacji własnych pomysłów...

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


107,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Auhagen (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Zestaw modelarski do sklejania:Komplet części w odpowiednich kolorach. Klej do nabycia oddzielnie.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

W zestawie zawarto elementy architektoniczne niezbędne do budowy magazynu przeładunkowego, małej fabryczki lub lokomotywowni. Dodatkowo załączono również bonusowe elementy nie związane z załączonymi planami a mogące okazać się przydatne przy rozbudowie czy tworzeniu własnych projektów.


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: