H0 - SAMOCHODY

Promocje

Najczęściej kupowane

Herpa 307246. Mercedes-Benz Actros Classicspace 2,3 "Nicromet" (PL), skala H0

herpa 307246

Produkt fabrycznie nowy.

Mercedes-Benz Actros 

Classicspace 2,3 aluminum pot semitrailer 

"Nicromet" (PL) 

skala H0   manufacturer_mini_10_1.jpg?time=16002715

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 15 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,50 zł.


159,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:HERPA (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

307246  Mercedes-Benz Actros Classicspace 2,3 aluminum pot semitrailer "Nicromet" (PL)
39,95 EUR *
The all-silver semitrailer of the Polish company Nicromet is operated with a flat Actros cab. The three containers feature different numbers. 

Scale:    
1:87 
Material:    Hochwertiges Kunststoffmodell / Made of high quality plastic 
Collection:    CARS&TRUCKS
Announced as:    New release 
Brochure:    Herpa Cars & Trucks 2018 / 03-04 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: