H0 - TORY, sygnalizacja...

Nowy Tillig 85182. Rozjazd lewy H0-H0e. Tillig-Elite (czerniony). Zobacz większe

Tillig 85182. Rozjazd - splot lewy H0-H0e. Tillig-Elite (czerniony).

tillig 85182

Produkt fabrycznie nowy.

Rozjazd-splot lewy H0-H0e. 

Tillig-Elite (czerniony).  

manufacturer_mini_12_1.jpg?time=16304076 

Nominal size H0, scale 1:87, gauge 16,5 mm
Nominal size H0, scale 1:87, 16,5 mm 
Nominal size H0e, scale 1:87, gauge 9 mm
Nominal size H0e, scale 1:87, 9 mm 

Więcej szczegółów

2 sztuk

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 12 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,60 zł.


120,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:TILLIG (Niemcy)
Skala:H0 - H0e
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

85181geo_li.jpg

Produkty powiązane