H0 - TORY, sygnalizacja...

PIKO 55433, Tor redukcyjny, przejściówka PIKO - ROCO GeoLine. Skala H0. Zobacz większe

PIKO 55433, Tor redukcyjny, przejściówka PIKO - ROCO GeoLine. Skala H0.

piko 55433

Produkt fabrycznie nowy.

Specjalny odcinek torowy redukcyjny, 

przejściówka z systemu ROCO GeoLine 

na system PIKO A-Gleis z podłożem. 

Długość 231 mm. Skala H0. 

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=153934121    manufacturer_mini_55_1.jpg?time=15393412 

YouTube 

PIKO 55432 film informacyjny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 3 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


Opis

Producent:PIKO - ROCO
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: