H0 - WAGONY

Najczęściej kupowane

ROCO 77028. Zestaw: trzy wagony towarowe K.Bay.Sts.B., ep.I, skala H0

roco 77028

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw: trzy wagony towarowe 

K.Bay.Sts.B., ep.I, skala H0 

  

NOWOŚĆ 2023 

Już dostępne.

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 43 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 43 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 12,90 zł.


432,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:ROCO (Austria)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:K.Bay.Sts.B.
Epoka:I
Długość:311 mm
Sprzęgi:KKK, gniazdo znormalizowane, sprzęgi standardowe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Zestaw: trzy wagony towarowe K.Bay.Sts.B., ep.I, skala H0

 

Wagenset mit drei Güterwagen der Königlich Bayerischen Staats-Eisenbahnen.

Bestehend aus einem Weinkesselwagen mit Bremserhaus, einem Rungenwagen, Gattung Rm und einem offenen Güterwagen mit Bremserhaus, Gattung Omm[u].