Faller 180940. Sześć stosów z drewnem opałowym, skala H0
search
  • Faller 180940. Sześć stosów z drewnem opałowym, skala H0

Faller 180940. Sześć stosów z drewnem opałowym, skala H0

14,90 zł
Brutto

Sześć stosów drewna opałowego. 

Produkt oferowany w jednolitym "drewnianym" kolorze. Aby uzyskać efekt widoczny na fotografii należy go lekko zwaloryzować (przybrudzić farbką lub pigmentem). 

Skala H0 (1:87) 

manufacturer_mini_8_1.jpg?time=160189679

Ilość
Dostępne.

faller 180940
3 szt. produktu

Opis

Producent:
Faller (Niemcy)
Skala:
H0 (1:87)
Zestaw modelarski do sklejania:
Kompletny zestaw części z tworzyw sztucznych do budowy modelu. Do samodzielnego sklejania. Klej i farby do nabycia oddzielnie.
Koszt dostawy:
Zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność:
Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyjątkiem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
Gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Gwarancja jakości:
Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez oficjalnych dystrybutorów.