H0 poza miastem

Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowy NOCH 58609, Ruiny zamku (15,5 x 10 cm, wys.12 cm). N-TT-H0. Zobacz większe

NOCH 58609, Ruiny zamku (15,5 x 10 cm, wys.12 cm). N-TT-H0.

noch 58609

Produkt fabrycznie nowy.

Ruiny zamku (15,5 x 10 cm, wys.12 cm).  

Gotowy model.  

Noch, skala H0, TT, N.  

Model nie jest skalowany jako H0. Przybliżona skala: 1:160. Dla skali H0 i TT nadaje się jako podkreślenie perspektywy. Poprzez umieszczenie go w  najdalszym i najwyższym punkcie dioramy/makiety uzyskuje się wrażenie głębi i optyczne powiększenie rzeczywistego rozmiaru krajobrazu. 

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,30 zł.


117,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:NOCH (Niemcy)
Skala:H0-TT-N
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: