H0 zaplecze kolejowe

Promocje

Najczęściej kupowane

Faller 120091. Nastawnia Zweckel, skala H0, LaserCut

faller 120091

Produkt fabrycznie nowy.

Nastawnia Zweckel, skala H0, LaserCut. 

124 x 60 x 77 mm. Skala H0. 

Model wykonany bardzo realistycznie w nowatorskiej technologii "LaserCut+". 

manufacturer_mini_8_1.jpg?time=160084973

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 21 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,30 zł.


215,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Zestaw modelarski do sklejania:Komplet części w odpowiednich kolorach. Klej do nabycia oddzielnie.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Faller 120091

Zestaw zawiera 119 części montażowych wykonanych w technologii LaserCut, w 5 kolorach, maski, dekory... 


zobacz instrukcję montażu (.pdf)

Produkty powiązane