Kalendarze

LT KK22, Kalendarz 2022 "Polska Kolej"

LTkk22

Produkt fabrycznie nowy.

Ciekawy i nietypowy kalendarz na rok 2022 wydany w formie rozkładu jazdy (format 296 x 420 mm, po rozłożeniu).

"Polskia kolej 2022"

Druk kolorowy.

13 kart, każdy miesiąc na odrębnej karcie, na każdej stronie z kalendarium duże, ładne zdjęcie taboru kolejowego w ciekawej scenerii. Papier kredowy, łączenie stron spiralą

Autor zdjęć: różni autorzy.

Wydawca: Luxtorpeda Expres

9 sztuk

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 3 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


31,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: