kartonowe

Ostatnio przeglądane

NOCH 56640, Mur kamienny, Dekor, karton "3D" strukturalny, wytłaczany, skala H0. Zobacz większe

NOCH 56640, Mur kamienny, Dekor, karton "3D" strukturalny, wytłaczany, skala H0.

noch 56640

Produkt fabrycznie nowy.

Mur kamienny,  

Dekor, karton "3D" strukturalny, 

wytłaczany, skala H0.  

25 x 12,5 cm. 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=155860618

8 sztuk

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Nie ma punktów za ten produkt.


7,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:NOCH (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: