• Oczekiwanie na dostawę
Noch 61134, Klej do "szutrów", 130 g.
search
  • Noch 61134, Klej do "szutrów", 130 g.

Noch 61134. Klej do posypek, tłucznia, "szutrów", 130 g

29,90 zł
Brutto

Klej specjalny do makiet. Dzięki lejkowatemu dozownikowi ułatwia układanie szutru w torach kolejowych. Konsystencja rzadka, optymalnie dobrana dla ułatwienia aplikacji pomiędzy podkładami. Opak. 250 g.

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=159955299

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

noch 61134

Opis

Producent:
NOCH (Niemcy)
Koszt dostawy:
Zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność:
Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyjątkiem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
Gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Gwarancja jakości:
Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez oficjalnych dystrybutorów.