kleje...

Najczęściej kupowane

Faller 170492, Klej modelarski "Faller Expert" Zobacz większe

Faller 170492. Klej modelarski "Faller Expert"

faller 170492

Produkt fabrycznie nowy.

Wysokowydajny klej do tworzyw sztucznych (polistyrenu). Szybki i trwały. Igła pozwala aplikować klej precyzyjnie i oszczędnie nawet w trudno dostępnych miejscach. 

Opakowanie: pojemnik  z aplikatorem igłowym, 25g. 

manufacturer_mini_8_1.jpg?time=160015744

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 2 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


23,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Produkt wg niemieckiej Klasyfikacji Substancji Niebezpiecznych jest nieszkodliwy dla zdrowia i nie wymagaja specjalnego oznakowania w zakresie toksyczności.

Produkt łatwopalny. Producent: Gebr. Faller GmbH.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: