spalinowe

Piko 52888, Spalinowy zespół trakcyjny BR 171 + VB, DR, ep.IV, DCC SOUND, skala H0.

piko 52888

Produkt fabrycznie nowy.

Spalinowy zespół trakcyjny BR 171 + VB. 

DR, ep.IV, DCC SOUND, skala H0. 

Model fabrycznie wyposażony w dekoder cyfrowy DPluX22 i generator dźwięku wraz z głośnikiem.  

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=155809103   manufacturer_mini_55_1.jpg?time=15580910  

NOWOŚĆ VII 2021 

Już dostępne.

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 145 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 145 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 43,50 zł.


1 450,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:DR
Epoka:IV
Długość:311 mm
Minimalny promień skrętu:358 mm
Gniazdo dekodera:NEM 658 PluX22 inkl. Multiprotokoll-Sounddecoder
Oświetlenie:zmienne, kierunkowe białe/czerwone
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.