spalinowe

Piko 57902, Lokomotywa spalinowa DB Netz, ep.VI, H0 Zobacz większe

Piko 57902, Lokomotywa spalinowa BR218 DB Netz, ep.VI, skala H0

piko 57902-2

Produkt fabrycznie nowy.

Lokomotywa spalinowa 

BR218 DB Netz, DB AG, 

ep.VI. Skala H0 1:87. 

Edycja 2.

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=159920993    manufacturer_mini_55_1.jpg?time=15992099

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 31 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 31 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 9,30 zł.


Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:DB Netz, DB AG
Epoka:VI
Długość:180 mm
Minimalny promień skrętu:358 mm
Gniazdo dekodera:tak, NEM 652
Oświetlenie:tak, kierunkowe, białe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: