lokomotywy H0

Najczęściej kupowane

Piko 50662. Parowóz Tkt1-63 PKP, ep.III, DCC dźwięk i para, skala H0

piko 50662

Produkt fabrycznie nowy.

Parowóz Tkt1-63, 

PKP, ep.III, 

skala H0. DCC Sound / Steam. 

Zainstalowany fabrycznie cyfrowy dekoder wielofunkcyjny wraz z generatorem dźwięku oraz generator pary. 

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=159888922    manufacturer_mini_55_1.jpg?time=15988892  

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 206 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 206 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 61,80 zł.


2 069,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP
Epoka:III
Minimalny promień skrętu:358 mm
Gniazdo dekodera:NEM 658 PluX22 zainstalowany fabrycznie cyfrowy dekoder wielofunkcyjny wraz z generatorem dźwięku, oraz generator pary (dymu).
Oświetlenie:tak, zmienne, kierunkowe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Produkty powiązane