lokomotywy H0

Piko 59273, SM42 Przewozy Regionalne, lokomotywa spalinowa, ep.IV, PKP, skala H0

piko 59273

Produkt fabrycznie nowy.

SM42 Przewozy Regionalne, 

lokomotywa spalinowa, ep.VI 

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=159888922    manufacturer_mini_55_1.jpg?time=15988892  

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 66 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 66 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 19,80 zł.


Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:Przewozy Regionalne (PKP)
Epoka:VI
Długość:164 mm
Minimalny promień skrętu:358 mm
Gniazdo dekodera:tak, NEM 652
Oświetlenie:zmienne, kierunkowe białe/czerwone
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.