maty trawiaste

Noch 07472, Natur+, realistyczne naturalne łąki, dwie maty trawiaste 25 x 25 cm każda. H0-TT-N

noch 7472 07472

Produkt fabrycznie nowy.

"Natur+" realistyczne naturalne łąki, 

dwie maty trawiaste 25 x 25 cm każda. 

H0-TT-N... 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=159955299

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 3 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


Opis

Producent:NOCH (Niemcy)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Dla jeszcze większej rzeczywistości scen wiejskich - naturalna łąka
W rzeczywistości często potrzeba kilku lat, aby trawnik wyrósł na piękną i kolorową naturalną łąkę. Dzięki naturze + „naturalnej łące” możesz w mgnieniu oka wyczarować realistyczną łąkę na modelowej linii kolejowej.
Dzięki matom Natur + Mini możesz uczynić krajobraz swojego modelu jeszcze bardziej naturalnym: podczas gdy zwykłe maty z trawy wykorzystują tylko jedną długość i kolor włókien, maty Natur + Mini są flokowane w dwóch różnych długościach i kolorach włókien trawy. Poprzez naładowanie elektrostatyczne włókien w procesie produkcyjnym zapewniamy, że włókna są prostopadłe do podłoża, dzięki czemu zachowują się jak prawdziwa trawa.

Kolejnym plusem mat Natur + Mini jest bezproblemowa obróbka. Mata jest przycinana nożyczkami do odpowiedniego kształtu i rozmiaru i wklejana w model krajobrazu za pomocą kleju do trawy NOCH.

Każde opakowanie zawiera dwie maty naturalne + mini, które są dopasowane kolorystycznie. Połączenie dwóch mat tworzy dodatkowy naturalny efekt w krajobrazie modelowym.

Profesjonalna wskazówka: wszelkie przejścia i krawędzie można doskonale ukryć za pomocą kępek dekoracji NOCH. 

Google Translate

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: